Поліція Києва з початку року перекрила два міжнародних канали торгівлі людьми

Стало відомо, що поліція Києва з початку року перекрила два міжнародних канали торгівлі людьми.

Як повідомляє Відділ комунікації поліції Києва, завдяки злагодженим діям співробітників відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми столичної поліції із сексуального рабства визволено 8 жінок. Окрім того, за результатами роботи підрозділу, до столичних судів скеровано 12 кримінальних проваджень за фактами торгівлі людьми, 18 – за створення місць розпусти та 22 – за сутенерство.

«З початку 2020 року працівники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми поліції Києва припинили діяльність п’ятьох злочинних груп, які займались організацією перетину громадянками кордонів України з подальшою сексуальною експлуатацією у Туреччині. Також встановили осіб, що здійснювали торгівлю новонародженими дітьми на території України, Росії та Китайської Народної Республіки. За результатами роботи підрозділу у даному напрямку зареєстровано 26 кримінальних правопорушень, передбачених ст. 149 (Торгівля людьми) Кримінального кодексу України. У ході досудового розслідування 6 особам повідомлено про підозру у скоєнні злочинів», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що окрім того, задокументовано 25 злочинів, передбачених ст. 303 (Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального кодексу України, у результаті чого 19 фігурантам повідомлено про підозру. Також розпочаті 18 кримінальних проваджень за ст. 302 (Створення або утримання місць розпусти і звідництво) Кримінального кодексу України, а 7 особам повідомлено про підозру.

Слідчі столичної поліції завершили досудові розслідування у кримінальних провадженнях, які з обвинувальними актами скерували до столичних судів. Наразі на розгляді у судових установах перебувають 12 кримінальних проваджень за торгівлю людьми, 18 – за створення місць розпусти та 22 – за сутенерство.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...