Після сильного урагану Новий Орлеан атакували мародери

Глава поліції Нового Орлеана (штат Луїзіана в США), заявив про масові арешти мародерів в місті, але відмовився назвати їх число.

Шон Фергюсон, зокрема, зазначив, що раніше мас-медіа спотворювали наведені ним числа, «щоб показати, що вийшов з-під контролю місто».

Проте, поліцейський сказав буквально наступне: «Ми зробили ряд арештів і продовжуємо заарештовувати».

Мародери атакували місто після того, як над ним пройшов ураган «Іда».

Новий Орлеан залишається без світла, з частково зруйнованої інфраструктурою. За даними на сьогодні, в результаті стихії загинули шестеро людей, причому влада прогнозує зростання числа загиблих.

У числі загиблих двоє співробітників електроенергетичної компанії. Вони загинули в результаті нещасного випадку при відновленні поламаних ліній електропередач в окрузі Джефферсон. Крім того, одна людина загинула при спробі проїхати через паводок в Новому Орлеані, а ще одна людина померла в результаті падіння дерева в Прерівіллі. Двоє людей загинули в результаті обвалення шосе.

«Історично ми знаємо, що більшість людей отримують поранення і гинуть через наслідки, а не через самого шторму», — сказав губернатор Луїзіани Джон Бел Едвардс.

Він закликав людей «триматися подалі» від елементів зруйнованої інфраструктури, а евакуйованим порадив «не повертатися сюди». Принаймні, найближчим часом.

Тим більше, що в місті немає світла. Більш 985 тис. споживачів електроенергії по всій Луїзіані в середу знову прокинулися в темряві. Причому повне відновлення електропостачання обіцяють тільки через кілька тижнів.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...