Перша іранська ракета підірвала кабіну пілотів Boeing, друга — фюзеляж

Іранська зенітна ракета підірвала кабіну українських пілотів прямим попаданням. Льотчики могли згоріти заживо.

Експерти української держкомісії з розслідування катастрофи детально відновили картину події в тегеранському небі. Про це пишуть українські видання.

«Зенітна ракета вразила лайнер в нижню передню частину фюзеляжу, прямо під кабіною пілотів. Пряме влучення, і кабіна спалахнула зсередини. Миттєво відключився транспондер літака, який подає сигнали про політ. Миттєво зник зв’язок», — написав у соцмережах один і українських журналістів з посиланням на джерела в комісії.

Джерело також додало, що після вивчення фрагментів лайнера експерти зрозуміли, що не вистачає нижньої частині кабіни. Вона була знищена. Фрагменти верхньої частини кабіни вдалося знайти. На ній були пробоїни від вражаючих елементів бойової частини ракети. Експерти не виключають, що друга ракета вразила фюзеляж знизу, ближче до місця першого попадання.

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук в соцмережах підтвердив, що українські експерти провели викладку уламків лайнера «з метою встановлення повноти знайдених частин Boeing-737-800». За словами Гончарука, також зібрані зразки ДНК родичів загиблих.

Влада Ірану в суботу визнала, що їхні військові помилилися і збили ракетами український цивільний лайнер, який вилетів до Києва з Тегерана. Іранці взяли «Боїнг» за атакуючий військовий літак США. Загинули 176 осіб. Рідним і близьким жертв катастрофи принесли вибачення і співчуття.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...