Новий лідер ХДС Лашет підтримує політичні погляди Меркель

Який він, новий кандидат на пост канцлера Німеччини? «Мутті», більше відома як Ангела Меркель, зібралася у відставку. Її партію ХДС вже очолила інша людина — Армін Лашет.

Його ж пророкують і в канцлери. Що ж зміниться в країні, якщо цю посаду займе він? Нічого. Лашета називають чоловічою копією Меркель. Він підтримує її погляди, хоча багатьом здається, що він все ж куди більш дружній. Найімовірніше, буде будувати з Росією теплі ділові відносини.

«Без Росії неможливо вирішити багато міжнародних проблем. Значить, треба шукати разом з нею загальні ідеї», — заявляв він, відзначаючи, що не варто дотримуватися антиросійської істерії і пропагувати негатив по відношенню до Росії і її лідера.

«Північний потік — 2» Лашет теж підтримує і взагалі виступає за зняття антиросійських санкцій. Хоча після подій 2014 року російсько-німецькі відносини істотно погіршилися. Це вже потім Меркель зрозуміла, що Європі і, зокрема, Німеччині невигідні санкції проти Росії.

Лашет же рве всі європейські скріпи. Так, наприклад, він упевнений — російська сторона не причетна до отруєння Скрипалів, а Британія перебільшує із звинуваченнями.

«Демонізувати Росію необачно. Британія занадто завзято солідаризується з США», — говорив він з цього приводу.

Для Росії він може стати дуже навіть непоганим канцлером, якщо витримає західний тиск. Інакше в Німеччину знову запустять десятки тисяч мігрантів, хоча і це Лашета не злякає. Він схвалює міграційну політику Меркель, що для країни, звичайно, не дуже добре.

Можливо, Лашет і не стане канцлером. Тоді це місце може зайняти міністр охорони здоров’я Йенс Шпан або прем’єр-міністр Баварії Маркус Зьодер. Останній, до речі, виступає проти мігрантів.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...