Німці звинуватили Навального в зловживанні гостинністю

Німецька газета Süddeutsche Zeitung опублікувала листи читачів, у яких ті висловили невдоволення поведінкою і висловлюваннями блогера Олексія Навального.


Вольфганг Хайнц звинуватив росіянина в зловживанні правом гостя. Хайнц звернув увагу на образу на адресу екс-канцлера Герхарда Шредера, яке прозвучало з вуст знаходиться в Німеччині Навального.

«Будучи гостем нашої країни, він, на мій погляд, не має права втручатися в нашу внутрішню політику», — пише читач у своєму зверненні. Крім того, Хайнц засудив блогера за націоналістичні і ксенофобські заяви.

За Шредера заступився і Петер Фендт. Він назвав екс-канцлера одним з кращих лідерів Німеччини. Читач нагадав, що Шредер оживив економіку країни і захищав її інтереси.

«І насправді Німеччина повинна бути максимально зацікавлена ​​в хороших відносинах з Росією, а також з її президентом Володимиром Путіним», — написав Фендт.

Вольфрам Зальцер з Нойштадта-Кобурга в своєму листі закликав не наслідувати Навальному. Німець звернув увагу на критику блогера на адресу Росії, виступи проти реалізації «Північного потоку — 2» і заяви на адресу Путіна і Шредера.
Зальцера обурило, що нинішній німецький уряд «заглядає в рот» до Навального. За його словами, росіянин «виправдовує неприкриту ксенофобію».

Зокрема Зальцер згадав заяву блогера про те, що нібито кожна друга тяжкий злочин в Москві здійснюють мігранти, а також про його участь в «російській марші», організованому націоналістами.

«І якщо в Росії він з гордістю говорить про подібну діяльність, на Заході він в той же самий час вважає за краще мовчати про це», — написав Зальцер.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...