Названа причина катастрофи літака SSJ-100 в аеропорту Шереметьєво

«Аерофлот» назвав тренажер причиною аварійної посадки літака SSJ-100 в аеропорту Шереметьєво.

Про це в середу повідомляють «Ведомости» з посиланням на копію протоколу листопадового наради в Ространснагляду.
Представник «Аерофлоту» на нараді, присвяченій проблемам експлуатації SSJ-100, заявив, що поведінка тренажера для пілотів Sukhoi SuperJet 100 в режимі ручного пілотування відрізняється від управління літаком в реальних умовах. За його словами, з цієї причини для екіпажу рейсу SU1492 Москва — Мурманськ умови аварійної посадки в Шереметьєво виявилися несподіваними.

Ространснадзор за підсумками наради виступив з рекомендацією про проведення додаткових демонстраційних польотів на літаку і тренажері «Аерофлоту» спільно з льотчиками-випробувачами профільного інституту — ДержНДІ цивільної авіації.
Восени 2019 року тренажер SSJ-100, встановлений в Шереметьєво, тестували експерти Росавіації, МАК і Європейського агентства авіаційної безпеки (EASA). «В обох режимах роботи (ручне пілотування і пілотування за допомогою автоматики — динаміка польоту літака добре відтворено на тренажері», — випливає з протоколу листопадового наради в Ространснагляду. «Ведомости» направили офіційний запит в «Аерофлот».

Представники компаній «Іраеро», «Северстали» і Red Wings, також експлуатують SSJ-100, повідомили виданню, що скарг по роботі тренажерів у компаній і їх екіпажів немає. «На тренажері політ в режимі direct mode є обов’язковим елементом для виконання програми тренування», — заявили в «Іраеро». У Red Wings пояснили, що в федеральних авіаційних правилах немає вимоги спеціально відпрацьовувати пілотування в direct modе.

«Перехід в direct mode не є аварійною ситуацією, це всього лише ускладнення умов польоту», — додав представник компанії.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...