Названа можлива причина катастрофи літака Boeing 737-500 в Індонезії

Причиною катастрофи літака Boeing 737-500 авіакомпанії Sriwijaya Air в Яванському морі могла стати несправність системи контролю двигунів, а також спроба екіпажу її усунути.

Про це в п’ятницю, 22 січня, повідомляє газета Wall Street Journal з посиланням на джерело. Стало відомо, що пілоти зіткнулися з відмовою автомата тяги одного з двох двигунів, що контролював кілька параметрів польоту літака. Замість того, щоб діяти за інструкцією і відключити систему, екіпаж зробив спроби відновити її роботу.

Уточнюється, що літаки Boeing 737-500 можуть безпечно літати. Якщо працює тільки один двигун, пілотів вчать, що робити в таких ситуаціях.

У суботу, 9 січня, сервіс Flightradar24 повідомив, що диспетчер втратив зв’язок з індонезійським лайнером, на борту якого перебували понад 50 осіб. Літак менш ніж за хвилину втратив понад 10 тисяч футів висоти. Це сталося через чотири хвилини після вильоту Boeing 737-500 з Джакарти.

Потім в Мережі з’явилися перші кадри з місця аварії Boeing 737. Місцеві жителі виловлювали з води дроти, які, імовірно, належали потерпілому крах лайнера.

Влада Індонезії підтвердили факт аварії Boeing 737, яка сталася неподалік від острова Лаки. Глава Мінтрансу Індонезії заявив, що на борту знаходилися 65 чоловік. У неділю, 10 січня, були виявлені чорні ящики, які належали літаку.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...