Найсмертоносніший російський підводний човен вийшов у море

Головний стратегічний підводний човен модернізованого проекту 955А «Князь Володимир» вийшов в Біле море на контрольні випробування. Як пише «Військовий огляд», потім субмарину передадуть Північному флоту Росії.

Точні терміни випробувань не встановлюються, але, за попередньою інформацією, це відбудеться в кінці травня цього року. На полігонах Північного флоту проведуть остаточну перевірку роботи всіх механізмів, приладів і пристроїв підводного човна.

Раніше повідомлялося, що на човні усунули всі недоліки, які були виявлені в ході грудневих випробувань. За планом, субмарина повинна була заступити на бойове чергування в минулому році, однак, як і в випадку з багатоцільовою «Казанню» проекту «Ясень-М», з ракетоносцем виявилося не все гладко. До цього субмарину збиралися підготувати до 9 Травня, але втрутилася пандемія.

Точні характеристики «Борей-М» засекречені, проте відомо, що вона тихіша базової човна «Борей», і крім того, відрізняється кращою маневровістю, здатністю утримання на глибині і вдосконаленою системою озброєння.

Американський журнал The National Interest називав «Борей-М» однією з найбільш смертоносних підводних човнів в світі через ракету «Булава» і малопомітність.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...