Надія Савченко запропонувала президенту три важливих пункти програми, які важливі для України

Колишній депутат Верховної ради Надія Савченко різко звернулася до українського президента Володимира Зеленському зі своєї сторінки в Facebook.

«Не переплутай і не дай себе обдурити! Обдурять тебе, як президента України обдурять українців і Україну!!! Не будь лохом!!!, — написала вона.

Далі Савченко описала три пункти програми, яку, на її думку, повинен виконати глава держави.

«1) Перепис населення України!
Щоб знати скільки нас, українців може реально взяти участь в референдумі і не дати сфальсифікувати результати референдуму! Для цього рік часу на перепис населення і на роз’яснення питань які будуть винесені на загальнонаціональний референдум!

2) Загально національний референдум стосовно дозволу на множинне громадянство в Україні. Дозволяти його чи узаконити поділ на резидентів (громадян України) і неризидентів (не громадян України але з правом проживання і роботи в Україні).

3) Загальнонаціональний референдум в Україні стосовно створення банку землі чи ринку землі і на яких умовах! Продаж землі, продаж іноземцям чи тільки громадянам України, фізичним чи юридичним особам, заборона продажу землі у приватну власність і дозвіл тільки на купівлю права на користування землею».

За її словами, «якщо буде прийнятий злочинний закон про найгірші умови для українців ринку землі і гарні умови для іноземців в першому читанні то до другого читання його ніхто не виправить. «Закон буде злочинним проти українського народу! А нам, українцям, свою Українську Землю у «хазарського каганата» і «ординського іга» доведеться відвойовувати кров’ю», — додала вона.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...