На Волині виявили нелегальні цехи із виробництва сигарет. ВІДЕО

Правоохоронці ліквідували масштабне підпільне виробництво тютюнових виробів, яке розташовувалося на території Волинської області. Про це повідомляє Нацполіція в п’ятницю, 4 вересня.

Встановлено, що організації виробництва були причетні двоє громадян — жителі Львівської та Волинської областей. Вони орендували приміщення на підставних осіб, встановили промислове обладнання і налагодили повний технологічний цикл з виробництва сигарет — від переробки сировини до готової продукції для її подальшої реалізації кінцевому споживачеві.

Підпільні цехи розташовувалися на території Турійського району Волинської області. Також поліцейські встановили і місця зберігання готової продукції та матеріалів для її виготовлення.

Працювали цеху в закритому режимі. Забезпечувати їхнє безперебійне функціонування і збут продукції організаторам допомагали ще чотири людини. Для конспірації своєї незаконної діяльності зловмисники постійно міняли номери телефонів.

Потужності підпільних цехів дозволяли щомісяця виробляти більш як 1,5 млн пачок сигарет. Використовуючи логотипи відомих тютюнових виробників, реалізовували продукцію через мережу роздрібної та оптової торгівлі на території Львівської та Волинської областей.

Напередодні поліцейські провели обшуки за місцем виробництва тютюнової продукції. Вони вилучили спеціалізоване обладнання, 17 тисяч пачок сигарет, 474 ящики з фільтрами для сигарет, три тонни сировини тютюну, 5000 марок акцизного податку України та інші речі для упаковки та фасування продукції. Вартість вилученого майна, за попередніми підрахунками, становить 30 млн гривень.

Вирішується питання про повідомлення організаторам і учасникам злочинної групи про підозру за статтями про збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку або голографічних захисних елементів, незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів (ст. 204, ч.3 ст.28 ст.199 КК України).

Проводяться заходи щодо встановлення повного кола осіб, причетних до виготовлення та збуту фальсифікованої тютюнової продукції.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , , , ,

Загрузка...
Loading...