Москва попередила Лукашенка напередодні переговорів з опозицією

В кінці березня головний редактор радіо «Ехо Москви» Олексій Венедиктов повідомив про підготовку зустрічі Олександра Лукашенка з колишнім кандидатом в президенти республіки Світланою Тіхановською.

Журналіст зазначив, що переговори буде вести Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ).

Політолог Валерій Карбалевич засумнівався в тому, що білоруський президент дійсно погодився сісти за стіл переговорів з лідером опозиційного руху. Експерт нагадав, що політик відмовився від діалогу в найкритичніший для себе момент — в серпні-вересні минулого року.

Нагадаємо, що тоді близько мільйона людей вийшли на вулиці з вимогою відставки Лукашенка. Прихильники опозиції звинуватили керівництво країни у фальсифікації виборів президента. Взимку протестна активність різко знизилася, і поки так і не відновилася.

«Сьогодні розраховувати на те, що Олександр Лукашенко піде на переговори, дуже сумнівно», — висловив думку Карбалевич.

Експерт припустив, що Венедиктов міг отримати інформацію про зустріч від Кремля. За його словами, таким чином Росія спробувала натиснути на Олександра Лукашенка; показати, що якщо він не піде їй назустріч, то йому доведеться мати справу з Заходом. «Мовляв, Москва попереджає його», — уточнив Карбалевич.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...