Міністр культури вибачився перед екс-главою Нацбанку за пісню про підпал її будинку

Міністр культури Володимир Бородянський вибачився перед екс-главою Національного банку Валерією Гонтаревої за хор імені Верьовки, артисти якого разом з акторами з «Кварталу 95» виконали пісню про підпал її будинку.

Раніше студія «Квартал 95» в своєму виступі висміяла підпал будинку Гонтаревої під Києвом. Актор студії Євген Кошовий разом з артистами хору імені Верьовки виконали пісню «Горіла хата». Там, зокрема, є такі слова: «Горів будинок, палав, в Лондоні жінка плакала». Сама Гонтарева назвала номер «Кварталу 95» ганьбою.

«Вибачте, Валерія Олексіївна, мені соромно за Національний заслужений академічний український народний хор України імені Григорія Верьовки», — написав Бородянський на своїй сторінці в Facebook.

На думку міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тимофія Милованова, номер Кварталу 95 «про Гонтареву прямим чином впливає на інвестиційний клімат в Україні, і цей вплив негативний». На своїй сторінці в Facebook він написав, що більшість зовнішніх інвесторів «сприймають Гонтареву як видатного реформатора, тому що під її керівництвом, НБУ перейшов на гнучке курсоутворення і інфляційне таргетування». На його думку, новий тип прийняття рішень дозволив забезпечити низьку інфляцію і стабільність курсу.

Фото АР.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...