Ляшко в суді вимагає заборонити виплату премій в «Нафтогазі» після арбітражу з «Газпромом»

Лідер Радикальної партії України Олег Ляшко звернувся до суду з вимогою визнати неправомірною виплату премій керівництву компанії «Нафтогаз» за підсумками рішення Стокгольмського арбітражу в суперечці з «Газпромом».

Про це повідомили в прес-службі Окружного адміністративного суду Києва.

«Позивач Олег Ляшко просить суд визнати протиправними дії кабінету міністрів України і компанії «Нафтогаз України», які полягають у встановленні та виплаті, на думку позивача, необґрунтованих винагород керівництву компанії» Нафтогаз України», — йдеться в повідомленні.

Крім того, політик вимагає визнати протиправною бездіяльність уряду, яка не забезпечила неналежний контроль ситуації в компанії, а також зобов’язати її керівництво повернути отримані гроші.

Йдеться про премії, в розмірі 1% від $ 2,9 млрд, виплачених «Газпромом» за рішенням Стокгольмського арбітражу, тобто близько $ 29 млн, які передбачалося розподілити між керівниками «Нафтогазу». Факт такої виплати викликав широкий суспільний і політичний резонанс. Її визнали непомірно високою на тлі доходів громадян і стану економіки країни. У свою чергу виконавчий директор «Нафтогазу» Юрій Вітренко назвав відмову від виплати премії порушенням трудового законодавства і пригрозив звернутися «в компетентні органи» для захисту своїх інтересів.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...