Кремль готується до саміту в «нормандському форматі» 9 грудня

Підготовка до саміту в «нормандському форматі» (Німеччина, Росія, Франція, Україна) 9 грудня набула завершальної стадії, повідомив журналістам прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков.

«Нормандський формат» запланований на 9 грудня, це дійсно так, підготовка ведеться і вже вступила в завершальну стадію «, — сказав представник Кремля в понеділок.

Пєсков також уточнив, що 18 листопада президент Росії Володимир Путін проведе міжнародну телефонну розмову. Він не назвав, хто стане співрозмовником російського лідера, але зауважив, що розмова «буде багато в чому пов’язана з підготовкою до «нормандського формату».

Прес-секретар президента Росії відмовився давати прогнози щодо підсумків саміту в «нормандському форматі». На його думку, не варто ні завищувати, ні занижувати очікування.

«Я не буду висловлювати якісь очікування: це дуже серйозна зустріч, довгоочікувана», — сказав представник Кремля журналістам в понеділок. Він нагадав, що «була дуже велика перерва в роботі «нормандського формату».

«Давайте не будемо ні завищувати очікування, щоб потім не розчаровуватися, ні занижувати, сподіваючись, що все-таки підготовка матиме свої результати», — запропонував Пєсков.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Loading...