Команда Зеленського пообіцяла змусити Путіна вести переговори

Президент України Володимир Зеленський готовий сісти за стіл переговорів з російським колегою Володимиром Путіним.

Про це розповів перший помічник глави держави Сергій Шефір в інтерв’ю LB.ua. У команді українського лідера є впевненість в тому, що Київ доб’ється переговорів. Це станеться, хоча Путін не виконує міжнародні рішення, демонструючи, що він «нікому нічого не винен», вважає Шефір. У той же час помічник президента зазначив, що російський лідер теж хоче «вийти з цієї ситуації з гордо піднятою головою» і думає про свою країну. Він пояснив, на чому базується його впевненість.

«Ми показуємо свої кроки — розвели війська в Станиці Луганській, хочемо побудувати міст, відновили Мінський процес. Всіма своїми діями, а також під час виступів президент говорить, що готовий до переговорів. Не так просто, щоб Росія відповіла, але, думаю, що ще кілька кроків, і ми прийдемо до діалогу», — висловив упевненість перший помічник Зеленського.

За його словами, росіяни теж хочуть початку діалогу і кінця війни. «Не впевнений, що я геополітично розумію їх, але мені хочеться думати, що великого комфорту від всього, що відбувається у них теж немає», — заявив він та пояснив, що переговори не повинні закінчитися втратою територій з української сторони.

Нагадаємо, 11 липня Путін і Зеленський провели телефонні переговори. Глави держав обговорили врегулювання конфлікту на південному сході України і повернення осіб, що утримуються з обох сторін, а також продовження контактів в «нормандському форматі».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , , ,

Загрузка...
Load...