Кім Чен Ин звернувся до Путіна

Лідер КНДР Кім Чен Ин 12 червня направив президенту РФ Володимиру Путіну вітальну телеграму з нагоди Дня Росії, передає північнокорейське Центральне телеграфне агентство (ЦТАК).

«З нагоди Дня Росії шлю гаряче привітання і теплий привіт вам, уряду і народу РФ від імені уряду і народу КНДР … Сьогодні російський народ під вашим енергійним керівництвом, відважно долаючи зустрічаються всякі виклики і труднощі, домагається більших успіхів в боротьбі за побудову сильної і процвітаючої Росії, чому народ КНДР щиро радіє», — йдеться в тексті телеграми.

Кім Чен Ин побажав Путіну міцного здоров’я та ще більших успіхів в роботі, а народу Росії — добробуту і процвітання. Він також заявив, що розраховує в подальшому ще більш зміцнювати і розвивати «дорогоцінну традицію корейсько-російської дружби», що має глибокі «історичні корені».

Лідер КНДР додав, що «з радістю згадує знаменну першу зустріч» з Путіним, що відбулася в квітні 2019 року під Владивостоком, і «твердо впевнений» в силі досягнутих домовленостей, які стануть потужним поштовхом до розвитку стратегічних відносин і дружби між країнами.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...