Київ може пригрозити західним партнерам поверненням ядерної зброї через Росію

Київ може пригрозити західним партнерам поверненням ядерної зброї, якщо Захід буде недостатньо допомагати в протистоянні з Росією, вважає екс-глава СБУ генерал-полковник Ігор Смешко.


Колишній керівник української служби безпеки підкреслив, що він не закликає відновити ядерний статус країни, але вважає, що український народ заслуговує на повагу, пишуть ЗМІ з посиланням на інтерв’ю Смешка YouTube-каналі Ukrlife.

Зараз є науковий потенціал, у нас є всі технічні можливості відновити ядерний статус. Але я не закликаю відновити, я закликаю нагадати, що потрібно з повагою ставитися до українського народу … Ми ж щиро захищаємо західний світ, ми щиро захищаємо демократію, чому демократія цього не робить? — сказав він.

Екс-глава СБУ додав, що саме Україна зробила величезний внесок у розвиток ядерного озброєння, «подарувавши світові Корольова», а також внесла свою лепту в процес роззброєння для забезпечення світової безпеки.

Київ відмовився від ядерного потенціалу в 1994 році, згідно з Будапештським меморандумом.

Президент України Володимир Зеленський запропонував співгромадянам пройти всеукраїнське опитування по п’яти важливих питань. Опитування відбудеться паралельно з місцевими виборами в країні, призначеними на 25 жовтня. Зеленський запитає у українців їхнє ставлення до запровадження довічного тюремного терміну для чиновників за корупцію, до створення в Донбасі вільної економічної зони, до скорочення числа народних депутатів, до легалізації марихуани і до права України на використання меморандуму про гарантії безпеки від 1994 року для відновлення територіальної цілісності країни.

Поделитесь в соц сетях!

Теги:

Загрузка...
Load...