Кабмін ФРН зробив заяву по Навальному

Уряд ФРН виступив з твердженням, що блогер Олексій Навальний «поза всяких сумнівів» піддався впливу речовини з групи «Новачок».


«З ініціативи [клініки] Charite спеціальна лабораторія Бундесверу провела токсикологічне дослідження аналізів Олексій Навальний. При цьому були виявлені не викликають сумнівів докази присутності хімічного нервово-паралітичного отруйної речовини з групи «Новачок», — заявив журналістам офіційний представник кабміну ФРН Штеффен Зайберт.

Він зазначив, що канцлер Ангела Меркель провела в середу нараду з деякими міністрами і були узгоджені кроки в світлі нових даних.

«Уряд ФРН найрішучішим чином засуджує це напад», — зазначив Зайберт. «МЗС ФРН проінформує посла Росії про результати дослідження [Навального]», — повідомив він.

ФРН проінформує партнерів в ЄС і міжнародних організаціях про нові дані навколо справи Олексія Навального, повідомив кабмін Німеччини.

«По каналах МЗС федеральний уряд проінформує ЕС і НАТО про результати досліджень», — йдеться в повідомленні.

У прес-службі припускають, що буде «обговорюватися належна спільна реакція». Також буде проінформована Організація із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) та фракції Бундестагу.

«Терміново закликаємо російський уряд, зробити заяви» з цього приводу, — відзначили в кабміні.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...