Італію обурила критика міністерства оборони Росії

Влада Італії виступили проти критики Міноборони на адресу публікацій ряду італійських ЗМІ.

«Висловлюючи подяку за конкретну допомогу, не можна не звернути увагу на неналежний тон деяких виразів, обраних представником Міноборони РФ в оцінці деяких статей в італійських ЗМІ», — йдеться в спільній заяві МЗС і міністерства оборони Італії.

Італійські відомства зазначили, що свобода вираження та право на критику залишаються основними цінностями країни, і навіть в умовах пандемії «дотримання принципу свободи преси не стає менш важливим».

Напередодні офіційний представник Міноборони РФ генерал-майор Ігор Конашенков розкритикував італійську газету La Stampa. За його словами, статті газети про боротьбу російських військових в Італії з інфекцією «складені за старими антирадянським пропагандистським підручниками».

24 березня з Росії до Італії прибули 15 літаків Іл-76 зі спеціалістами-вірусологами, обладнанням для діагностики коронавірусу, апаратами штучної вентиляції легенів і засобами захисту. На сьогоднішній день число тих, що заразилися коронавірусів в Італії становить понад 120 тисяч осіб.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...