В Італії назвали ще одну причину високої смертності від COVID-19

В Італії назвали ще одну причину високої смертності від COVID-19

Причиною високої смертності пацієнтів, що заразилися коронавірусом в Італії, крім демографічних особливостей країни, є система тестування, що передбачає перевірку лише пацієнтів з яскраво вираженими симптомами.

Про це пише італійська газета Corriere della Sera. На думку видання, офіційні показники не відображають реальних масштабів зараження, оскільки з розвитком епідемії Італія змінила стратегію тестування. При перших випадках зараження після 21 лютого, коли був виявлений ​​локальний спалах в невеликому містечку кодон в області Ломбардія, тести робили всім, хто контактував з інфікованими особам.

Через зростання числа заражених, а також брак матеріалів і персоналу було прийнято рішення тестувати на коронавірус тільки людей з явними і досить важкими симптомами.

Видання також зазначає, що вірус в основному зачіпає дихальні шляхи, множинні летальні випадки можуть свідчити про загальний стан легенів у населення. Тому може йтися про несприятливу екологічну обстановку на півночі Італії. Іншим фактором називається і куріння: експерти помітили, що в найбільш важких випадках заражені часто є курцями.

Раніше представник Всесвітньої організації охорони здоров’я Меліта Вуйнович пояснила, що ризик смертельного результату при зараженні коронавірусом підвищується з віком. Вона також зазначила, що епідемію неможливо розпізнати – люди могли не розуміти, що вони хворі, не знати про симптоми і про те, куди з ними звертатися.

Італія – ​​одна з найбільш постраждалих від коронавірусу країн. Там виявлено понад 59 тисяч тих, що заразилися, причому рівень смертності на даний момент – найвищий (близько 10 відсотків).

Поділитись