Єврокомісія готова виділити допомогу постраждалій від повеней Німеччині

Єврокомісія готова схвалити виділення Німеччині фінансової допомоги для подолання наслідків повені.

Про це заявив єврокомісар з врегулювання криз та гуманітарної допомоги Янез Ленарчич в інтерв’ю виданню Welt am Sonntag, повідомляє «Європейська правда» з посиланням на DW.

ЄС має в своєму розпорядженні «низку інструментів для підтримки держав-членів», заявив Ленарчич. За словами єврокомісара, йдеться, зокрема, про Фонд солідарності (ФС) Євросоюзу.

«Після звернення країни-члена та оцінки Єврокомісії ФС може покрити частину витрат, понесених владою під час операцій і реконструкції», — сказав комісар ЄС.

Кошти можуть бути перераховані на відновлення інфраструктури, витрати на очисні роботи, а також захист важливих культурних цінностей.

На відміну від Бельгії, яка також постраждала від повені, Німеччина не запитувала у ЄС допомоги в рамках так званого «механізму цивільного захисту», уточнив Ленарчич.

Міністерство транспорту і цифрової інфраструктури ФРН оцінює вартість ремонту автобанів, доріг і мостів, пошкоджених або зруйнованих внаслідок недавнього удару стихії, приблизно в 700 мільйонів євро.

​​Раніше цього тижня у концерні Deutsche Bahn оцінили збитки від повені для залізничної інфраструктури в 1,3 мільярда доларів.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,

Загрузка...