Глава офісу Зеленського визнав, що президент України втомився

Президент Володимир Зеленський втомився від напруженого графіка, негативу з боку журналістів і користувачів соціальних мереж.

Про це заявив глава його офісу Андрій Богдан. «Він втомився. Втома від негативу. Тому що дуже багато негативу на нас виливається і з використанням засобів масової інформації — він це дуже болісно сприймає», — зазначив Богдан в інтерв’ю виданню «Українська правда».

Глава офісу президента в зв’язку з цим зізнався, що радив Зеленському менше читати соціальні мережі. «Я іноді йому кажу: «Перестань читати Facebook, перестань читати інтернет, це перекручена інформація. Суспільство не так усвідомлює ті чи інші наші дії», — повідомив Богдан, додавши, що президент України дійсно втомився.

За його словами, високі темпи роботи Зеленського також є причиною його втоми. «Він дуже старанно працює, весь час кудись їздить, у нього багато міжнародних зустрічей рівня, якого Порошенко і не снилося. Він уже дуже популярна в світі людина», — пояснив Богдан. Популярність, додав він, пов’язана, в тому числі і «з американською історією з імпічментом, і самою виборчою кампанією, і з 14-годинним «марафоном-прес-конференцією», який показували в усьому світі». Такі темпи, визнав Богдан, забирають «дуже багато сил і енергії» у Зеленського.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...