Глава офісу президента України назвав причини падіння рейтингу Зеленського

Глава офісу президента України Андрій Єрмак пояснив падіння рейтингу президента України Володимира Зеленського трьома причинами, одна з яких — відсутність свого телевізійного каналу при владі в умовах постійного «потоку брехливої ​​інформації».

Про це глава офісу президента України розповів у програмі «Україна з Тиграном Мартиросяном» на каналі «Україна 24».
Відповідаючи на питання журналіста, Єрмак перерахував три причини падіння рейтингу українського лідера. Першою причиною Єрмак назвав якусь закономірність, «непрості часи» і пандемію, додавши, що дана тенденція спостерігається не тільки в Україні.

«Причина друга — проти української влади цілеспрямовано всі два роки працює найпотужніша машина як всередині країни, так і ззовні … Сьогодні потік брехливої ​​інформації, не критики, практично відвертих образ, просто не припиняється», — зазначив він, додавши, що всім відомо, хто є «замовником».

Третім фактором, який на думку Єрмака вплинув на падіння рейтингу Володимира Зеленського він назвав відсутність у влади свого телевізійного телеканалу.

«Третя причина … рівень інформаційної політики … залишає бажати кращого … Люди … повинні відчувати, що їм стає жити краще, це найголовніше. Але і дуже важливо, що робить влада для того, щоб їм завтра, післязавтра стало жити краще … Влада не має жодного свого телевізійного каналу. Влада в принципі сьогодні говорить про те, що вона робить тими силами, тими способами, тими каналами, які у неї є в розпорядженні. Проти неї працює абсолютно інша система», — уклав він.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...