Ескобар звинуватив Ілона Маска в крадіжці ідеї вогнемета

Роберто Ескобар, брат покійного колумбійського наркобарона Пабло Ескобара, має намір подати в суд на голову SpaceX і Tesla Ілона Маска.

За словами колишнього співзасновника картелю Медельїна, американський мільярдер нахабно вкрав у нього ідею знаменитого невогнемета від The ​​Boring Company.

На початку минулого року Ілон Маск в рамках своєї компанії The Boring Company випустив портативний вогнемет, який називався «невогнемет». Він був випущений обмеженим тиражем в 20 000 штук, які були розпродані всього за 4 дні за 10 мільйонів доларів.

Як заявив Роберто Ескобар, Ілон Маск вкрав його ідею. За його словами, в середині 2017 го один із співробітників Маска відвідав маєток Ескобара. Роберто обговорив з ним ідею створення іграшкового вогнемета, який повинен був використовуватися для спалювання грошей перед гостями — така ось у багатіїв розвага. Через півроку — в січні 2018 року — Ілон оголосив про випуск свого «невогнемета». Ескобар дуже розгнівався.

Кілька місяців тому компанія Роберто Ескобара Escobar Inc. все ж випустила власний вогнемет за $ 500, але особливої ​​популярності він не здобув. Не допомогло навіть зниження ціни до $ 250. Ймовірно, це і стало останньою краплею.

«Ілон, ми обидва знаємо, що ти вкрав у мене. Я готовий забути про це за 100 мільйонів доларів. Підійдуть акції Tesla або готівку. Я виграю в суді, а ви втратите більше 100 мільйонів доларів. Може бути через суд я зроблю себе новим генеральним директором Tesla? .. Давайте вирішимо це як джентльмени. Відправ мені акції Тесла в Escobar Inc.», — заявив Роберто Ескобар в бесіді з журналістами The Next Web.

Засновник The Boring Company написав в Twitter коротке повідомлення: «Це не вогнемет, містер Ескобар». Слідом Ілон Маск додав, що якщо він у кого-то і вкрав ідею ручного вогнемета, то це був фільм «Космічні яйця», що є пародією на «Зоряні війни» Джорджа Лукаса.

Фото Gettyimages.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Load...
Загрузка...