Білоруська опозиція відреагувала на можливу допомогу Росії Лукашенку

Член президії Координаційної ради Марія Колесникова заявила про небажання Олександра Лукашенка «слухати свій народ».

Створення кадрового резерву з російських силовиків для допомоги Білорусі порушує норми міжнародного права. Такої позиції дотримуються в Координаційній раді білоруської опозиції.

У КС наголосили, що це «суперечить міжнародному праву і консолідованої позиції білоруського суспільства».

Опозиціонери заявили, що причиною для використання механізмів Організації договору про колективну безпеку є збройний напад.

«Координаційна Рада вважає неприпустимим формування на території Російської Федерації чи іншої держави збройних угруповань для використання на території Білорусі», — відзначили представники опозиції.

В Координаційній раді додали, що внутрішня політична криза є проблеми виключно Білорусії і тому має вирішуватися без втручання ззовні. В опозиції впевнені, що рішення буде прийнято в рамках конституційного поля країни і виключно мирними засобами.

Крім того, в КС відзначили, що слова президента Росії Володимира Путіна про формування резерву силовиків для допомоги Олександру Лукашенку є проявом слабкості чинного президента.

Член президії КС Марія Колесникова звинуватила Лукашенко в небажанні слухати власний народ.

«Зараз всім стало очевидно, що діючий президент Білорусі настільки слабкий і настільки не в змозі почути, чого бажає власний народ, що готовий звертатися за допомогою до сусідніх держав. Народ же відчуває себе сильним і єдиним «, — вважає Колесникова.

За її словами, в даний час білоруси почали розуміти, що вони «можуть і готові власними руками побудувати своє майбутнє».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...