Безготівкі технології: українці залишили рекордні чайові офіціантам кафе і ресторанів

У липні українці залишили «на чай» cashless офіціантам кафе і ресторанів більше 3,3 млн грн, що стало абсолютним рекордом з моменту запуску ПриватБанком технології безготівкових чайових. Всього за перший місяць послаблення карантину клієнти залишили в закладах харчування 44 тисячі cashless чайових, повідомляє пресслужба Приватбанку сьогодні, 18 серпня.

За даними ПриватБанку, середня сума чайових в липні в Україні склала 70 грн. При цьому, середній чек в закладах харчування за перший місяць послаблення карантину дорівнює 180 грн.

«За чотири місяці жорстких карантинних обмежень, коли улюблені кафе і ресторани працювали лише з доставкою, українці скучили за живою кухнею і спілкуванням, нехай і з дотриманням норм санітарної безпеки, — зазначив керівник напрямку обслуговування торгових підприємств ПриватБанку Євген Васильцов. — Безготівкові чайові це чудовий спосіб підтримати співробітників і розвиток закладів галузі, яка найбільше постраждала від пандемії коронавируса і введення карантинних заходів».

ПриватБанк запустив чайові cashless в своїх POS-терміналах в грудні 2018 року. Оплачуючи рахунок карткою, відвідувач сам може вибрати, скільки залишити «на чай», і гроші зараховуються на зарплатну картку офіціанта. Підключити сервіс може будь-який заклад харчування, де встановлені POS-термінали ПриватБанку. 

Фото Олександри Буділки (з архіву FOTOmedia)

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...