Адвокати оскаржили звинувачення головному супернику Лукашенка

Адвокати головного суперника Олександра Лукашенка на майбутніх президентських виборах Віктора Бабарика подали скаргу на ім’я генерального прокурора на постанову про притягнення їх підзахисного в якості обвинуваченого. Про це повідомляє Tut.by.

Звинувачення було оскаржене в повному обсязі. «І перш за все тому, що воно не дозволяє реалізувати право на захист. Обвинувачення повинно відповідати вимогам КПК і дозволяти зрозуміти, які саме дії інкримінуються, в чому вони виражалися і так далі. Якщо воно не дозволяє це зрозуміти і не є конкретизованим в достатній мірі, то в такому випадку людина не може спростовувати, тобто захищатися», — пояснив адвокат Дмитро Лаєвський.

Він додав, що невизначеність висунутих екс-главі Белгазпромбанка претензій дозволяє засумніватися в тому, чи були для них підстави в принципі.

Раніше Мінський міський суд відхилив скарги адвокатів Бабарика на рішення про взяття його під варту. Політику були пред’явлені звинувачення за трьома статтями Кримінального кодексу: легалізація коштів, отриманих злочинним шляхом; ухилення від сплати податків в особливо великому розмірі; дача хабара у великому розмірі.

За даними слідства, Бабарика, а також деякі колишні і нинішні топ-менеджери Белгазпромбанка створили організовану злочинну групу з метою виведення сотень мільйонів доларів за кордон. Влада вважає, що дана діяльність контролювалася «ляльководами з «Газпрому» і створила загрозу інтересам національної безпеки Білорусі.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...