Зворотно-обертальні зубні щітки Oral-B, тобто 2 в 1

Останнім часом вважається, що найсучасніша зубна щітка — це «сонік», тобто «звукова». Більшість потенційних користувачів уявляють, що під цим словом ховається якась сучасна технологія. Тим часом, перші звукові щітки були створені більше ніж півстоліття назад, і три десятиліття тому вони вже були доступні для продажу широкому загалу.

При виборі щітки ми задаємо собі питання: «звукова чи електрична?» — відповідь набагато простіша, ніж ми думаємо. Якщо ми розглядаємо можливість вибору нової зубної щітки, нам не доведеться жертвувати ефективністю круглої головки або «звуком». Тому що всі зубні щітки Oral-B з технологією 3D також можуть вважатись звуковими.

Звукова зубна щітка — що це таке?

Поняття «звукова» часто розуміють неправильно, особливо коли вживається англійський термін «Sonic». Здається, що ця властивість — це якась секретна технологія, притаманна лише для найсучасніших, дорогих і складних щіток. Тим часом це означає просто що щітка «видає звук». Будь-який звук, який сприймає людське вухо. Для простоти можна припустити, що людина з нормальним слухом реєструє звукові хвилі в діапазоні від 20 Гц до приблизно 20 000 Гц. Діапазон нижче 20 Гц — це інфразвук (вібрація), а понад 20 000 Гц — це ультразвук (звук над слуховою здатністю).

Звукова зубна щітка генерує в середньому близько 260 Гц. ЇЇ робота заснована на тому, що вібрації, викликані роботою двигуна та рухом голівки насадки, створюють звукову хвилю, яка ініціює утворення хмари бульбашок. Ця маленька хмарка здатна досягати важкодоступних місць у роті. Цей процес робить звукову зубну щітку ефективнішою, ніж звиклу мануальну. Але як можна визначити різницю між щітками, щоб можна було вибрати правильну?

— По-перше, кожна щітка, яка працює завдяки акумулятору є електричною зубною щіткою.

— По-друге, як правило, найпростіші щітки з круглими голівками насадок працюють тільки в діапазоні «2D». Вони так називаються, оскільки генерують лише зворотно-обертальні рухи. Більш вдосконалені щітки працюють у режимі «3D», в цьому випадку ми маємо справу з зворотно-обертальними та пульсуючими рухами.

— По-третє, звукова зубна щітка складається з плати управління, електродвигуна, акумулятора та індукційної котушки. Панель управління має, як правило, кнопку, яка вмикає і вимикає пристрій та кнопки режиму. Отже, в плані двигуна звукова зубна щітка мало чим відрізняється від найпростішої електричної.

— По-четверте, і що найголовніше, головка звичайної звукової зубної щітки нагадує форму традиційної мануальної зубної щітки і є, як правило, нерухома — вона рухається тільки з одного боку в інший. 

Звукова та зворотно-обертальна технологія зубних щіток – відмінності 

— форма голівки насадки

Електрична зубна щітка з зворотно-обертальною технологією характеризується круглою голівкою насадки. Ця форма натхнена професійними стоматологічними інструментами. В результаті вона не тільки краще охоплює зуб, але й ефективніше проникає у важкодоступні місця. Це вимагає набагато меншої участі користувача. У свою чергу, форма голівки типової звукової зубної щітки, як уже зазначалося вище, нагадує форму головки звичайної зубної щітки. Це змушує користувача використовувати спеціальну техніку, коли він хоче отримати бажаний ефект.

— спосіб використання, техніка чищення 

Як вже зазначалося вище, користувач звичайної звукової зубної щітки повинен користуватися спеціальною технікою чищення зубів. Тобто, він не проходить процедуру, яка вимагає лише делікатного контролю пристрою та контролю за його роботою. Іншими словами, звичайна звукова зубна щітка підтримує нас у гігієнічних заходах. Зворотно обертальна технологія щітки, в основному, працює замість нас.

У випадку електричної зубної щітки з технологією 3D наше єдине завдання — відносно ретельно контролювати, що робить пристрій для нас. Техніка наступна. Ми прикладаємо чистячу голівку насадки до зуба, чекаємо близько трьох секунд, а потім переходимо до наступного зуба або змінюємо поверхню зуба. Добре спроектоване та сконструйоване обладнання модерує саму силу тиску і негайно подає сигнал, коли ми перестараємось.

На жаль, типова звукова зубна щітка вимагає від нас правильних рухів. Користувач такого пристрою повинен проявляти терпіння та зосередженість. Переконайтеся, що головка щітки прилягає до поверхні, яку потрібно очистити, під кутом близько 45 градусів до лінії ясен. Також необхідні додаткові рухи рукою. Він полягає в тому, що голівка щітки повинна бути обережно повернута користувачем від лінії ясен до вершини коронки зуба. Ретельніше очистити передню поверхню зубів буде простіше, але задня частина вимагатиме більше терпіння і тривалого часу. Це пов’язано з тим, що традиційна форма подовженої голівки звукової щітки ускладнює це. Ми також повинні постійно перевіряти, чи не надто сильно притискаємо щітку до зубів та ясен. 

— рух голівки щітки

У звуковій зубній щітці рух є двостороннім, тоді коли електрична зубна щітка, з круглою голівкою, здійснює 3D рухи, тобто зворотно-обертальні та пульсуючі рухи. Звідси випливає, що кругла голівка робить більше рухів. 

Зворотно-обертальна електрична зубна щітка: два в одному! 

Oral-B пропонує широкий асортимент електричних щіток для дорослих та дітей, які не тільки мають усі переваги звукових зубних щіток, але й позбавлені їх недоліків. Від класичних пристроїв їх відрізняє найкраща форма голівки насадки та продукує звук вище середнього значення саме тому ми називаємо їх і звуко-обертовими. Тож ми можемо сміливо стверджувати, що маємо справу з пристроями 2-в-1. У будь-якому випадку ми можемо розраховувати на ефективність круглої голівки, а також на її «звучність». Іншими словами, ми використовуємо як зручність використання електричної зубної щітки з круглою головкою, так і обладнання, яке генерує відповідні хвилі для підтримки чищення зубів. Як приклад, можна згадати зубну щітку Oral-B Genius 10000N або Genius X, в якій ми маємо справу із зворотно-обертальними рухами у 73Гц та пульсуючими рухами до 400Гц, що є вище середнього звукового значення (приблизно 260Гц). 

Асортимент електричних зубних щіток Oral-B включає товари для дорослих, підлітків, дітей дошкільного та шкільного віку. Моделі Kids з яскравим дизайном, привабливим для молодших вікових груп, а Genius X — перша електрична зубна щітка, що використовує алгоритми штучного інтелекту. 

До інших переваг, безумовно, варто віднести:

— ефективність

Пристрої мають дуже потужний та довговічний акумулятор. У більшості з них енергії вистачає на два тижні роботи, без необхідності підзарядки.

— режими

Ми також можемо розраховувати на великий вибір режимів, які дуже гнучко пристосовуються до наших потреб та вимог.

— таймер 

Кожні тридцять секунд електричні щітки коротко вібрують, сигналізуючи про те, що нам слід поміняти місце, де ми чистимо зуби. Через дві повні хвилини ми відчуваємо довшу вібрацію, що означає, що ми можемо закінчити процес чищення.

— датчик тиску

Ми можемо бути спокійні щодо своїх ясен. Електричні зубні щітки Oral-B характеризуються не тільки ідеальною чистячою голівкою насадки та оптимальною чистячою силою, але також датчиком тиску (Smart Ring), який захищає нашу емаль та ясна від травм. 

— делікатні до ясен

Окрім того факту, що ці електричні щітки надзвичайно ефективні з точки зору видалення нальоту та естетики, ми також можемо розраховувати на ідеальну м’якість щетинок насадки, жорсткість яких користувач може обрати сам відповідно до своїх вимог та потреб.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...