Жителям США передрекли платну вакцину від COVID-19

Вакцина від коронавірусу може виявитися платною для мільйонів американців всупереч планам влади США.

Про це пише видання Wall Street Journal. Відзначається, що прийнятий в березні закон CARES Act, який передбачає надання допомоги і реалізацію заходів економічної безпеки в зв’язку з пандемією коронавируса, зокрема передбачає покриття витрат на вакцини від COVID-19. Крім того, закон передбачає, що беруть участь в програмі Medicare не платитимуть за вакцинацію з власних коштів.

Однак, відповідно до видання, оскільки програма не покриває витрати на препарати, схвалені медичним регулятором FDA для екстреного використання, посадові особи адміністрації США прийшли до висновку, що мільйони жителів країни можуть бути змушені платити власні гроші за вакцини, які уряд хотів зробити безкоштовними.

У програмі Medicare беруть участь близько 44 мільйонів американців. Зараз влада США вивчає варіанти, які дозволять зробити вакцину безкоштовною для всіх американців.

17 вересня американський лідер Дональд Трамп повідомив, що вакцинація від коронавірусної інфекції в США почнеться в жовтні. Він додав, що США також готові поширити до 100 мільйонів доз вакцини до кінця поточного року.

У США зафіксовано понад 6,83 мільйона випадків інфікування коронавірусом нового типу. 199 тисяч людей померли в результаті зараження, 2,61 мільйона чоловік вилікувалися.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...