ВООЗ повідомила про рекордний приріст хворих на COVID-19 за тиждень у світі

Число тих, що заразилися коронавірусом в світі за минулий тиждень зросла на рекордні 2,2 млн.

Такі дані містяться в щотижневому бюлетені Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), опублікованому в ніч на 13 жовтня.

«З 5 жовтня з шести регіонів в ВООЗ надійшли повідомлення про більш ніж 2,2 млн нових випадків захворювання і 39 тис. Смертей від COVID-19. Це найбільша кількість, про які було повідомлено за один тиждень», — наголошується в тексті.

Найбільш важка епідемічна ситуація спостерігається в Північній і Південній Америці. Там за останній тиждень виявлено понад 804 тис. інфікованих і близько 20 тис. смертей.

В Європі також зафіксований приріст захворюваності за минулі сім днів. Так, число тих, що заразилися зросла більш ніж на 694 тис., померли понад 6,1 тис. осіб.

За даними організації, до 13 жовтня в світі зафіксовано 37 423 660 випадків зараження коронавірусів, а кількість летальних випадків збільшилася до 1 074 817.

5 жовтня директор програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій в області охорони здоров’я Майкл Райан допустив зараження інфекцією близько 10% населення планети.

Крім того, Райан припустив, що від COVID-19 в світі можуть померти до 2 млн чоловік, перш ніж почнеться широке застосування вакцини.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...