Вчені довели ефективність ультрафіолету в боротьбі з COVID-19

Вчені з Університету Хіросіми довели, що ультрафіолет вбиває коронавірус на зараженій поверхні.

Випромінювання знищує до 99,7% клітин нового вірусу. Результати дослідження японських вчених опублікував журнал American Journal of Infection Control.

У дослідженні говориться, що при дезінфекції ультрафіолетом, довжина хвилі не повинна перевищувати певне значення, інакше вона може проникнути під шкіру і зруйнувати живі клітини.

Це відкриття допоможе змінити підхід до дезінфекції приміщень в лікарнях і переконає скептиків в ефективності ультрафіолету в боротьбі з інфекцією. Якщо правильно налаштувати і розташувати джерело ультрафіолетового випромінювання в приміщенні, 99,7% коронавірусних клітин загине протягом 30 секунд.

Раніше вчених з Агентства суспільної охорони здоров’я Канади і Манітобського університету назвали тканину, яка вбиває 2019 nCoV. Вони з’ясували, що краще за все від коронавірусу захистить проста бавовна. Вона нейтралізує патогени протягом доби.

За весь час пандемії медики виявили майже 30,8 мільйона випадків COVID-19. Від наслідків зараження новим вірусом померли 956 976 осіб.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...