Вакцина від COVID-19: У Китаї назвали час для вироблення імунітету

Необхідний імунітет для захисту від коронавірусу COVID-19 виробляється приблизно протягом півмісяця після одного уколу китайської інактивованої вакцини. Про це у вівторок, 18 серпня, заявив голова ради директорів китайської державної корпорації Sinopharm Лю Цзінчжень.

Раніше глава компанії повідомив, що Sinopharm приступила в ОАЕ до третьої стадії міжнародних клінічних випробувань інактивованої вакцини від COVID-19, вона, за прогнозами, надійде на ринок в кінці грудня цього року.

«Один укол дає вам гарантію захисту на 97%, антитіла виробляються повільно, в звичайній ситуації протягом півмісяця виробиться необхідний рівень для опору COVID-19. Якщо зробити два уколи, гарантія захисту на 100%», – наводить слова Лю Цзінчжень видання Чжунго ван.

Він розповів, що перерва між першим і другим уколом становить 28 днів, але в особливих випадках два уколи можна зробити відразу, один укол – в праве передпліччя і один – в ліве. Один укол становить чотири мікрограма.

За словами голови директорів Sinopharm, вакцина не буде дуже дорогою.

«Після надходження в продаж інактивованої вакцини її ціна не буде дуже високою, очікуємо, що один укол – кілька сотень юанів. Наприклад, якщо два уколи, то в межах 1000 юанів (близько 4 тисяч гривень)», – заявив Лю Цзінчжень.

За прогнозами компанії, Пекінський дослідний інститут біопрепаратів зможе виробляти 120 млн доз вакцини в рік. Уханьський – до 100 млн доз на рік.

Проте, на думку Лю Цзінчженя, вакцинація не знадобиться всього населення Китаю, яке перевищує 1,4 мільярда осіб.

«Вакцина потрібна в містах з великою щільністю населення, де багато студентів, працівників. В районах з невеликою щільністю населення вакцинація не потрібна», – вважає він.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , , , , ,

Загрузка...
Loading...