У Британії розповіли, чому на Заході не дозволять російську вакцину

У Британії розповіли, чому на Заході не дозволять російську вакцину

Західні регулятори не зможуть видати дозвіл для російської вакцини від коронавірусу, оскільки в ході випробувань було щеплено мало людей і надано недостатньо даних, заявила глава робочої групи уряду Великобританії по вакцині від COVID Кейт Бінгем.

“Ми знаємо дуже мало, ми не бачили ніяких даних, на відміну від вакцин, які розробляються в США, Європі і решті світу. Вони вакцинували всього 38 чоловік, тому наші західні регулятори не дозволять авторизацію (цієї) вакцини. Тобто вони не продемонстрували , що ця вакцина насправді ефективна”, – сказала Бінгем в інтерв’ю телеканалу Sky News, відповідаючи на питання про російську вакцину.

МОЗ Росії у вівторок зареєструвало першу в світі вакцину для профілактики COVID-19, розроблену НІЦЕМ імені Гамалії спільно з Російським фондом прямих інвестицій. Вона отримала назву “Супутник V”. Глава РФПІ Кирило Дмитрієв повідомив, що на даний момент фонд отримав заявки на придбання мільярда доз вітчизняної вакцини від коронавірусу, яка була зареєстрована першою в світі, більше ніж з 20 країн. При цьому він зазначив, що Росія домовилася про виробництво вакцини в п’яти країнах, наявні потужності дозволяють виробити 500 мільйонів доз за рік.

Поділитись