В Україні знизився рівень захворюваності на COVID-19 серед медпрацівників

Рівень захворюваності коронавірусом серед українських медиків з квітня знизився майже в 3 рази і продовжує знижуватися, повідомив у понеділок міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Раніше міністр повідомляв, що на Україні за час пандемії заразилися коронавірусом 8 380 медиків.
«Якщо подивитися, що у нас відбувалося на початку квітня, то у нас з загальної кількості захворілих близько 20% були медпрацівники. На сьогоднішній день вже по червня і липня ми фіксуємо, що із загальної кількості захворілих цей відсоток становить від 6 до 7 і він постійно знижується … Майже в 3 рази знизилася кількість медпрацівників, які хворіють коронавірусів», — сказав Степанов на брифінгу в понеділок.

За його словами, на це вплинуло те, що медпрацівників вже забезпечили засобами захисту і налагодили правила інфекційного контролю.

Раніше МОЗ України повідомив, що в країні зафіксовано 65 656 випадків інфікування COVID-19, померли 1 616 осіб, видужали 36 122 особи.

Всесвітня організація охорони здоров’я 11 березня оголосила спалах нової коронавірусної інфекції COVID-19 пандемією. За останніми даними ВООЗ, в світі виявлені вже понад 15,7 мільйона випадків зараження, понад 640 тисяч людей померли.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...