В Україні шість чоловік перевіряють на наявність нового вірусу nCoV

Заступник міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко повідомив, що в країні перевіряють шість чоловік на наявність нового типу коронавірусу.


Раніше МОЗ України заявив про перший в країні випадок захворювання коронавірусів нового типу. Він був зафіксований у Чернівецькій області у чоловіка, який повернувся з Італії. Сім’я зараженого «самоізолювалася», а через два дні у чоловіка з’явилися симптоми коронавірусу. Він звернувся до сімейного лікаря і виконував рекомендації до появи симптомів, які вимагали лікування в інфекційній лікарні.

«Зараз в Україні знаходяться на дослідженні шість підозр на коронавірусну інфекцію. Ці люди також ізольовані», — сказав Ляшко, трансляція велася на Youtube-каналі уряду. Очікується, що результати будуть готові вранці в четвер.

Ляшко додав, що чоловік, у якого було виявлено новий тип коронавірусу, як і раніше знаходиться в ізоляції, його стан задовільний. «Температури немає, станом на ранок була 36,8. Ніяких симптомів розвитку пневмонії немає, кашель слабшає, хворий відчуває себе добре, але знаходиться під наглядом лікарів», — зазначив він.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...