У США підтвердили, що вакцини Pfizer і Moderna призводять до загострення хвороб серця

Американські вакцини проти коронавируса Pfizer / BioNTech і Moderna після другої дози призводять до загострення хвороб серця більше, ніж очікувалося на етапі випробувань.

Про це заявили Федеральному агентстві CDC при міністерстві охорони здоров’я США, повідомляє Reuters.

Таким чином експерти підтвердили повідомлення міністерства охорони здоров’я Ізраїлю, яке повідомляло про побічні ефекти у молодих людей.

Раніше в Ізраїлі Громадянська комісія з розслідування оприлюднила звіт про побічні ефекти вакцинації від коронавірусу. На підставі аналізу статистики і фактів вона прийшла до висновку, що ніколи ще не існувало вакцинації, яка заподіяла б шкоду такому числу людей.

За офіційними даними, в Ізраїлі після щеплення померло 45 осіб. Комісія ж отримала 288 таких повідомлень, з яких 90% стосувалися смерті протягом 10 днів після вакцинації. У січні і лютому 2021 року, в розпал кампанії вакцинації, загальна смертність в Ізраїлі зросла на 22% в порівнянні з минулим роком. І ці два місяці стали найбільш смертоносними за останнє десятиліття. У тому числі серед молоді у віці 20-29 років зростання загальної смертності ще більш різкий — на 32%, хоча офіційно від коронавируса молодь майже не вмирає.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,

Загрузка...