У Росії починається випробування вакцини від COVID-19 на людях

Вакцина від нової коронавірусної інфекції пройде випробування на добровольцях в найближчі дні, підготовка до початку відповідних заходів вже завершується, про це повідомили в Міноборони Росії.


Брати участь в них будуть як військовослужбовці, так і цивільні особи. Співвідношення учасників, а також кількісні та якісні параметри вибірки добровольців були узгоджені з російським Міністерством охорони здоров’я.

Всі відібрані до тестування знаходяться на двотижневій ізоляції під контролем медиків, щодня проводиться моніторинг ряду необхідних показників. У відомстві повідомили, що вакцинація першої групи добровольців почнеться після того, як завершиться період карантину. Основна мета дослідження — «перевірка безпеки і переносимості компонентів вакцини».

«За наслідками вакцинації першої групи буде здійснена послідовна вакцинація компонентами вакцини решти добровольців для оцінки ефективності вакцини і дослідження процесу вироблення гуморального імунної відповіді (антитіл)», — наголошується в повідомленні.

Раніше віце-прем’єр РФ Тетяна Голікова повідомляла, що поява вакцин очікується в 2020 році. За словами віце-прем’єра, розробкою вакцини займаються 10 федеральних державних бюджетних установ. При цьому не враховуються дослідження та препарати, якими займаються в сфері бізнесу.

Про те, що масова вакцинація можлива в Росії вже восени, повідомляв і віце-прем’єр РФ Дмитро Чернишенко.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...