У Нідерландах вчені виявили антитіло проти нового вірусу nCoV

Вчені медичного центру в Роттердамі та Утрехтського університету заявляють, що знайшли антитіла проти коронавірусу, передає 112.ua з посиланням на NOS.

«Це перше відоме нам антитіло, яке блокує інфекцію, і є велика ймовірність, що воно також буде використано для виготовлення ліків, які надійдуть в продаж», — каже роттердамський професор клітинної біології Франк Гросфелд.

Після попередніх досліджень аналогічних Covid-19 вірусних інфекцій дослідники вже мали це антитіло в лабораторії.

«Ми повинні щось зробити, і, можливо, у нас вже щось є. Тому ми негайно почали працювати і працювали цілодобово», — сказав Гросфелд.

Він також додав, що робота ще триває, а дієвість антитіла повинна бути перевірена на людині, тому всі ці дослідження можуть затягнутися на місяці. Зараз ці дослідження повинні отримати схвалення від інших провідних вчених в області біології.

Вчений з Утрехта Беренд-Ян Бош підкреслив, що це великий крок, але ще рано говорити про ефективність. Антитіло в майбутньому може бути використано для виготовлення ліків проти коронавірусу. Фахівці підкреслили, що найбільш ефективна профілактика, а не лікування. Тому потрібна вакцина, розробка якої може зайняти два роки.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...