У Китаї змоделювали варіанти розвитку пандемії коронавірусу

Група китайських вчених з Центру по контролю і профілактиці захворювань, Народно-визвольної армії і ряду науково-дослідних інститутів змоделювала варіанти розвитку пандемії COVID-19 в 2021 році.

Про це пише газета South China Morning Post.

Як вважають фахівці з Китаю, в гіршому варіанті розвитку подій загальне число заражених на коронавірус по всьому світу збільшиться з 92 мільйонів до 170 мільйонів протягом двох найближчих місяців. При цьому керівник дослідження Сюй Цзяньго вважає, що одна п’ята від загального числа захворювань в світі доведеться на США. Крім того, до початку березня кількість загиблих від COVID-19 може вирости до п’яти мільйонів.

Для реалізації найбільш оптимістичного сценарію необхідно, щоб всі дотримувалися правил соціального дистанціювання і носіння масок. Крім того, уряди країн повинні приймати лише ефективні заходи, а масова програма вакцинації не повинна стояти на місці. Однак, згідно з підрахунками вчених, ще триста тисяч чоловік помруть від COVID-19 по всьому світу до початку березня цього року.

На думку вчених, головна проблема полягає в тому, що вірус SARS-CoV-2, як і грип, розвивається. Це означає, що адаптація вірусу до організму людини може привести до сезонного характеру хвороби, тому боротьба з ним значно ускладниться.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...