У Китаї ввели покарання за поширення нового вірусу nCoV

Число жертв коронавірусу в Китаї досягло 170. У Китаї ввели покарання за його поширення.

Про це повідомляють китайські ЗМІ, посилаючись на Департамент громадської безпеки КНР.

До кримінальної відповідальності будуть залучатися люди, у яких виявлено зараження або підозра на захворювання, але вони відмовляються від карантину або лікування. Також китайська влада вводить кримінальну відповідальність для носіїв нового вірусу, якщо вони плюються в громадських місцях і навмисно поширюють вірус.

Крім цього, будуть карати за навмисне заподіяння шкоди медперсоналу, напад на медперсонал, навмисне нанесення шкоди державній і приватній власності, публічна образа і залякування медиків.

Влада заборонила приносити в медустанови похоронні вінки і спалювати жертовні гроші, розвішувати банери, загороджувати вхід в лікарні.

Раніше ми повідомляли, що в Китаї заявили про створення вакцини від вірусу. Крім цього, в 30 км від Ухані знаходиться лабораторія, яка може бути частиною секретної програми Китаю з розробки біологічної зброї. Новий коронавірус (2019 nCoV) є заразним і під час інкубаційного періоду в своєму носії.

Нагадаємо, що новий вірус належить до сімейства коронавірусів. Причина захворювання, яке поширювалося в китайському місті Ухань ось уже пару місяців, невідома. Ймовірно, вона якось пов’язана зі зміями.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...