У ДНР кількість хворих на COVID-19 зросла до 1336 осіб

Число виявлених випадків зараження коронавірусом COVID-19 в самопроголошеній Донецької Народній Республіці за минулу добу зросла на 17, до 1336, повідомили в п’ятницю в прес-службі міністерства охорони здоров’я ДНР.


Раніше у відомстві повідомляли про 1319 лабораторно підтверджених випадків зараження коронавірусом на території республіки.

«За останню добу в ДНР виявлено 17 нових випадків коронавірусної інфекції COVID-19, з них шість випадків у прибулих з України 7 липня. Станом на 10 липня зареєстрованих і підтверджених випадків інфекції COVID-19 на території республіки — 1336, на лікуванні — 656 пацієнтів, виписаний 601 осіб, летальних випадків — 79», — йдеться в повідомленні відомства.

Через загрозу коронавірусу в ДНР введений режим підвищеної готовності. Згідно з наказом Міносвіти ДНР, з 19 березня всі навчальні заклади переведені на дистанційне навчання. Указом глави республіки Дениса Пушиліна скорочено час роботи кафе і ресторанів, заборонені масові заходи, заборонений в’їзд громадян без реєстрації або довідки про постійне проживання, а для прибулих введена обов’язкова самоізоляція на 14 днів.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...