Стооднорічна мешканка Італії тричі перенесла зараження коронавірусом

Мешканка містечка Арден в північноіталійській області Ломбардія Марія Орсінгер, якої в липні виповнився 101 рік, вже три рази перенесла зараження коронавірусом, але, незважаючи на це, відчуває себе добре.


У перший раз захворювання виявили у старенької в лютому, коли епідемія COVID-19 в Італії тільки починалася і основні її осередки знаходилися якраз в Ломбардії. «Маму госпіталізували, але вже тоді лікар сказала мені, що з усіх літніх пацієнтів ніхто так просто не переносив це захворювання. У неї фактично не було температури і дихала вона самостійно. Однак два місяці тому їй зробили новий тест на коронавірус, який знову дав позитивний результат «, — розповіла газеті La Provincia di Sondrio одна з дочок довгожительки Карла.

У вересні, коли на Апенніни прийшла друга хвиля коронавірусу, Орсінгер знову опинилася на лікарняному ліжку. За свідченнями рідних, на цей раз у її з’явилася невелика температура, але в цілому хвороба пройшла в досить легкій формі. «Мама провела в лікарні 18 днів. Лікарі та медсестри дзвонили нам кожен день, і вони були здивовані тим, як стійко вона переносить захворювання», — підкреслила інша дочка незвичайної пацієнтки Інес.

У лікарні Орсінгер прозвали «бабуся Марія». За словами медпрацівників, ця маленька і тендітна жінка, що володіє воістину залізним характером, ніколи ні на що особливо не скаржилася. Після негативного тесту стареньку виписали з лікарні і вона повернулася в будинок для людей похилого віку, де живе вже шість років.

«Минулого тижня нам подзвонили і сказали, що в ході спільної перевірки на коронавірус мамин тест знову дав позитивний результат. Цього разу вона виявилася єдиною інфікованої. Але у неї взагалі немає ніяких симптомів, відчуває вона себе добре, навіть не втратила апетиту. По існуючими правилами ми поки не можемо її відвідати, але, звичайно, чекаємо зустрічі», — розповіла Інес.

Марія Орсінгер народилася в селянській родині 21 липня 1919 року, в самий розпал пандемії іспанського грипу. Втім, «іспанкою» вона не захворіла, але на частку жінки випало чимало інших випробувань, особливо в роки Другої світової війни. Під час війни вона вийшла заміж і пізніше народила шістьох дітей, а також усиновила двох дітей чоловіка від першого шлюбу. Протягом всього свого життя «бабуся Марія» відрізнялася відмінним здоров’ям. За словами її дітей, найкращими ліками вона завжди вважала працю. Єдине, що доставляє їй неприємності в останні роки, це глухота.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...