Південна Америка стала новим епіцентром захворювання COVID-19

Бразилія вийшла на друге місце за кількістю інфікованих, випередивши Росію, за добу там виявлено понад 20 тисяч нових випадків.

Загальна кількість інфікованих коронавірусом в світі становила понад 5,3 мільйона чоловік, свідчать дані американського Університету Джона Хопкінса. Згідно з оновленою статистикою, пандемія охопила 188 країн.

Новим епіцентром пандемії, за словами директора програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій в області охорони здоров’я Майкла Райана, стала Південна Америка.

«Південна Америка стала новим епіцентром захворювання. Ми бачимо, що кількість заражень зростає в багатьох південноамериканських країнах», — сказав він.

Райан зазначив, що занепокоєння викликає ситуація в багатьох південноамериканських країнах. Але найбільше постраждала на даний момент є Бразилія, де за добу було виявлено понад 20 тисяч нових випадків. А число смертей перевищила 21 тисячу.

Епіцентром поширення інфекції в країні є штат Сан-Паулу і його однойменна столиця. Загальна чисельність населення регіону становить 21 мільйон чоловік. Там налічується понад 80 тисяч інфікованих і понад 6 тисячі померлих. Другим регіоном за кількістю тих, що заразилися стала Сеара (34 573), за ним слід Ріо-де-Жанейро (33 589). У цих штатах жертвами пандемії стали 2 251 і 3 657 осіб відповідно.

Раніше в Міністерстві охорони здоров’я прогнозували, що ситуація в країні стабілізується до липня, в серпні почнеться поступове уповільнення темпів поширення інфекції, а у вересні відбудеться спад.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...