Перша смерть від штаму «Дельта» зафіксована в Тернопільській області

На Тернопільщині виявили 52 випадки захворювань штамом коронавіруса «Дельта».

На Тернопільщині виявили 52 випадки захворювань штамом коронавіруса «Дельта» , серед хворих є 11-річна дитина. Також в області вже зареєстрували першу смерть, яку викликав штам «Дельта».

Про це під час брифінгу розповіла головний санітарний лікар Тернопільської області Оксана Чайчук.

Лікар зазначила, що зараз коронавірусом в Тернопільській області хворіють молоді люди, що є ознакою штаму «Дельта».

Більшість тих, у кого виявили штам «Дельта» повернулися в Україну з-за кордону. Це Росія, Туреччина, Польща, Кіпр, Великобританія. Решта хворих — це ті, які контактували з ними.

В Україні вже 143 підтверджених випадків  штаму коронавіруса «Дельта». У заражених «індійським» варіантом коронавіруса  симптоми відрізняються  від тих, які з’являються при захворюванні іншими штамами. Вакциновані громадяни переносять захворювання штамом «Дельта» безсимптомно або в легшій формі. У людей, які не отримали щеплення від коронавіруса, існує висока ймовірність розвитку важкого перебігу хвороби. 

Вірус штаму «Дельта» вважається найбільш заразним з відомих на даний момент різновидів коронавіруса, він поширився вже більш ніж в 130 країнах. Експерти вважають, що він може витіснити з території Європи всі інші штами і стати домінуючим.

 

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,

Загрузка...