Медики виявляють повторне захворювання новим вірусом у тих, хто видужав

На даний момент невідомо, чи йде мова про рецидив захворювання або повторне зараження.

У Китаї медики виявили повторну появу коронавірусу у пацієнтів, які раніше були вилікувані і виписані з лікарень. Про це повідомляє Інтерфакс з посиланням на Пекінські новини.

Відзначається, що глава медичної групи з лікування вірусу професор Чжао Цзяньпін заявив, що були зафіксовані випадки, коли у пацієнтів, які після лікування були виписані з негативними результатами тесту на коронавірус, згодом тест знову показував позитивний результат.

Таку ситуацію професор Цзяньпін пояснив недосконалістю тестів, можливими помилками лаборантів і особливостями організму конкретних пацієнтів. При цьому він не зміг точно сказати, чи йде мова про рецидив захворювання або повторне зараження. На думку медика, вірус міг бути «в повному обсязі видалений з організму» або «виробилося недостатньо антитіл».

У зв’язку з цим професор Чжао Цзяньпін підкреслив, що всіх пацієнтів необхідно після виписки поміщати на додатковий карантин ще на 14 днів. Епідемічну ситуацію в Китаї в цілому професор назвав «як і раніше важкою».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...