Індія готує випуск вакцин проти COVID-19 для 300 мільйонів людей

Індія планує розпочати програму вакцинації проти COVID-19 до наступного тижня, спрямовану на охоплення 300 мільйонів людей до липня. 

Про це пише Reuters.

Влада підготувала близько 29 000 холодильних камер по всій країні, а в 125 районах, що охоплюють усі штати, проведені широкомасштабні сухі пробіги вакцинації, заявив у вівторок федеральний міністр охорони здоров’я Раджеш Бхушан.

«Остаточне рішення прийме уряд», — сказав Бхушан на брифінгу, коли його запитали про конкретну дату розгортання.

Індійський регулятор наркотиків схвалив у неділю дві вакцини — у тому числі розроблену AstraZeneca та Оксфордським університетом — для екстреного використання, також зацікавивши інші країни, що розвиваються, які проводять дослідження вакцинації від COVID-19.

Бхушан заявив, що немає заборони на експорт вакцин, уточнюючи повідомлення ЗМІ про те, що уряд ввів обмеження, аби забезпечити задоволення внутрішніх потреб у вакцинах.

Індія є найбільшим у світі виробником вакцин, і її фармацевтична промисловість звільняє потужності та просуває інвестиції для підтримки глобальної кампанії вакцинації.

Але уряд Індії не оголосив жодної угоди про закупівлю з жодних із двох затверджених виробників вакцин: Bharat Biotech та Інститутом сироватки Індії, які виготовлять вакцину AstraZeneca-Oxford.

Відповідно до поточного плану, вакцини спочатку доставлятимуться виробниками до чотирьох ключових сховищ, а потім переноситимуться до 37 магазинів державного рівня, сказав Бхушан.

Звідти вакцини будуть транспортуватися автомобільним транспортом до сотень районів, де місцеві чиновники вакцинують попередньо зареєстрованих медичних працівників у призначених для цього установах.

Наприклад, у східному штаті Одіша, згідно з урядовим документом, влада підготувала базу даних із понад 300 000 медичних працівників, які вакцинувались у 3898 закладах групами з п’яти членів.

У штаті прем’єр-міністра Нарендри Моді, штат Гуджарат, було створено шість основних магазинів вакцин разом з 41 сховищем району та міста.

Уповноважений з питань охорони здоров’я Гуджарата Джайпракаш Шивахаре заявив, що штат зараз має потужність для зберігання понад 10 мільйонів доз вакцин проти COVID-19. 

«Це доповнення до існуючих вакцин», — сказав він. «Ми повністю готові випустити вакцину проти COVID-19».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...