Зйомки другої частини п’ятого сезону «Люцифера» поновляться в цьому місяці

Перша частина п’ятого сезону «Люцифера» вийшла на Netflix 21 серпня, і вісім нових епізодів шоу завершилися грандіозною подією: сам Бог (Денніс Хейсберт) спустився на землю, щоб уберегти своїх дітей від битви.

Шанувальники шоу, звичайно, відчайдушно хочуть дізнатися, що ж буде далі, але їм належить як слід запастися терпінням. Друга частина шоу з’явиться ще нескоро, але є і хороша новина.

Як виявилося, вже незабаром зйомки поновляться, а значить, в розпорядженні фанатів виявляться нові закулісні кадри і цікаві чутки. Раніше шоураннер Кріс Рафферті стверджував, що робота над п’ятим сезоном була завершена на 95% до того, як виробництво зупинилося через пандемію коронавірусу. Але зараз, коли кіноіндустрія потихеньку набирає обертів, «Люцифер» стане одним з перших шоу, над якими відновиться робота. Поки Warner Bros. Television намітила початок зйомок на 26 вересня, і першочерговим завданням буде закінчити п’ятий сезон, а вже потім займатися розробкою шостого.

Також ходять чутки, що для гарного завершення п’ятого сезону може знадобитися додатковий епізод. Вся справа в тому, що шоу офіційно продовжили тільки в травні, коли майже всі серії п’ятого сезону були зняті, а значить, продовження пригод Люцифера Морнінгстара (Том Елліс) може знадобитися адекватна підводка.

Поки невідомо, скільки епізодів буде включати шостий сезон шоу, але деякі прикидки по датах прем’єри зробити можна. За оцінкою порталу What’s On Netflix, друга частина п’ятого сезону з’явиться на Netflix в другому або третьому кварталі 2021 року, а значить, шостий сезон вийде швидше за все на початку 2022 року. Так, чекати ще довго, але Рафферті встиг дати фанатам рада з цього приводу — він запропонував їм поки переглядати шоу по колу.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...