Зірки «Ігри престолів» Кіт Харінгтон і Роуз Леслі стали батьками

Зірки серіалу «Гра престолів» Роуз Леслі і Кіт Герінґтон, які зіграли любов на екрані, вперше стали батьками.

Актриса народила екранному Джону Сноу сина.

Про поповнення в зірковій сім’ї стало відомо після того, як в Мережу потрапили знімки подружжя, які прогулюються по вулиці з немовлям на руках. За словами представника Харінгтона, у них народився хлопчик, новоспечені батьки неймовірно щасливі. Відзначимо, самі актори вважали за краще не афішувати народження сина. Роуз і Кіт довго тримали в таємниці і вагітність актриси, яка поділилася радісною новиною лише у вересні, коли перебувала вже на значному терміні.

Відносини між Роуз Леслі і Кітом Харінгтон почалися під час зйомок серіалу «Гра престолів» ще в 2012 році. За цей час пара розлучалася, проте пізніше закохані возз’єдналися і навіть зіграли весілля в 2018 році.

Роман зіркових акторів цілком можна вважати благополучним. Оскільки за вісім років відносин у них виникали труднощі, які вони проходили разом. Так, у Кита з’явилася депресія і проблеми з алкоголем після того, як закінчилися зйомки серіалу, в якому він знімався протягом багатьох років. Актор відчув якесь спустошення, яке вирішив заповнити алкоголем. Роуз підтримувала свого коханого, коли він проходив лікування до клініки.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...