Зірка «Аліта: Бойовий янгол» натякнув на розробку сиквелу

Фантастичний бойовик про жінку-кіборга Аліта став в минулому році справжнім подарунком для всіх любителів фантастики, тому не дивно, що фанати дуже чекають новин про сиквел фільму. І, схоже, їх надії можуть збутися.

Напередодні Джай Кортні поділився в Instagram Селфі в костюмі для захоплення руху, причому на його обличчі були вже розмічені ключові точки. Оскільки в «Аліті» актор з’являвся лише на короткий час, шанувальники зробили висновок, що він може повернутися для більшої ролі в продовженні культової аніме-адаптації. На це вказує і підпис до фото — Джай зазначив, що «тестує нову пару роликових ковзанів».

Кінцівка першого фільму «Аліта: Бойовий янгол» вийшла відкритою, а тому фанати сподівалися, що це призведе до розвитку історії, так що публікація Кортні їх помітно підбадьорила. Звичайно, не можна з упевненістю стверджувати, що актор мав на увазі саме «Аліту», адже він задіяний у багатьох фантастичних проектах, і все ж на сьогодні це найбільший натяк на можливе повернення в світ кіборгів.

Нагадаємо, вже в серпні наступного року Кортні можна буде знову побачити в ролі Капітана Бумерангу в «Загін самогубців» Джеймса Ганна.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...