Жан-Поль Готьє провів прощальний модний показ в Парижі

Жан-Поль Готьє попрощався з індустрією моди.

Останнє дефіле самого екстравагантного з модельєрів пройшло в театрі Шатле. Підсумки 50-річної кар’єри він підвів феєричним шоу за участю цілої плеяди знаменитостей — від своїх культових моделей Діти фон Тіз і Россі де Пальми до Мілен Фармер і Бой Джорджа. 67-річний кутюр’є, чиє дефіле завершилось танцями до ранку, на пенсію не збирається. Нові горизонти для творчості відкриває майстру феноменальний успіх його недавнього вистави Fashion Freak Show.

За три дні до початку Тижня високої моди в Парижі Жан-Поль Готьє поділився зі світом «сенсаційною новиною»: традиційний показ стане для нього останнім у кар’єрі, — повідомив модельєр в короткій заяві для преси. У своєму інстаграмі Готьє запевнив усіх у тому, що не збирається йти на заслужений відпочинок.

Він підвів підсумки піввікової кар’єри феєричним шоу. Невтомний революціонер і провокатор перетворив ретроспективу своїх робіт в «похорон»: дефіле відкрилося виносом труни, з якого на сцену вийшла перша манекенниця.

У прощальному показі взяли участь культові моделі епатажного майстра: «Королева бурлеску», американська танцівниця і актриса Діта фон Тіз, а також іспанська кіноактриса і модель Россі де Пальма.

Разом з молодими моделями на подіум вийшли французькі знаменитості: актриса Беатріс Даль з’явилася на публіці з сигаретою, а актрису і співачку Аманду Лір винесли на руках напівголі танцівники. Учасницею шоу стала співачка Мілен Фармер, яка часто виступала в костюмах від Готьє.

Остаточно йдучи зі світу моди, Жан-Поль Готьє зовсім не збирається відпочивати. Після прощального показу він поділився зі ЗМІ своїми планами «нового життя».

Жан-Поль Готьє: «Настав час відпочинку … Ні, навіть не відпочинку … Адже я не можу не працювати! Прийшов час роботи з якимось свіжим баченням. Як я це зробив в моєму Fashion Freak Show. Можна спробувати зробити і щось інше. Це може бути якийсь новий досвід — не такий вже далекий від моди. Просто я не хочу більше працювати в цій «системі», адже світ моди став дуже дивним».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...